vishee

Рада рекомендує провести 2 листопада слухання щодо проблем фінансування освіти і науки в Україні

За відповідний проект Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні», реєстр.№4029а, проголосували  268 депутатів.

Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський, виступаючи з парламентської трибуни, повідомив, що народні депутати України виходять з ініціативою  провести парламентські слухання, з метою обговорення стану та проблем фінансування освіти і науки в державі та пошуку конкретних шляхів їх вирішення в контексті  положень Угоди про  асоціацію між Україною та  ЄС.

«Метою прийняття Постанови є створення організаційно-правових умов для проведення Парламентських слухань, необхідних для ініціювання широкого громадського обговорення стратегічних напрямів фінансування розвитку системи освіти і науки України та її законодавчого забезпечення, визначення ключових завдань органів державної влади України», – сказав Співаковський.

Він розповів, що даною законодавчою ініціативою пропонується провести 2 листопада 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні».

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers