Irina_Gerachenko_jule_2016 (55)

Співаковський: ВР до кінця вересня має прийняти відповідні закони для нормального функціонування ВУЗів з тимчасово окупованих територій

Про це в інтерв’ю журналістам сказав народний депутат фракції Партії ” Блок Петра Порошенка”, перший заступник голови Комітету з питань науки та освіти Олександр Співаковський.

“Сьогодні Верховна Рада має розглянути важливий  проект закону 4718. Основна мета документу – системно вирішити питання щодо функціонування тих університетів, які перейшли на територію України з тимчасово окупованих територій”, – зазначив парламентар.

” Як показали результати останньої вступної кампанії, такі ВУЗи втратили більше ніж 50 відсотків бюджетних місць. Також вони мають проблеми з матеріально-технічним забезпеченням. Є проблеми зі штатним розкладом, бо вони знаходяться в інших умовах. Це і проблеми з виконанням ними угод, які вони укладали, коли працювали на тих територіях. В цьому питанні суди мають враховувати нинішній стан  даних навчальних закладів при розгляді справ. Крім того, важливим і актуальним залишається питання продовження терміну дій їх ліцензій та акредитацій “, – додав народний депутат.

“Сподіваюся, сьогодні народні депутати проголосують цей документ в першому читанні. І узгодять питання розгляду в цілому за скороченою процедурою, аби вже до кінця вересня мати цей документ. І тоді наші вищі навчальні заклади, які переїхали з тимчасово окупованих територій, матимуть для своєї роботи відповідну законодавчу базу”, – резюмував Олександр Співаковський.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers