співаковський

Несистемне фінансування освіти і науки в Україні породжує ті проблеми, які зараз маємо – Співаковський

Про це Перший заступник Голови Комітету  з питань освіти та науки, народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

«Дуже добре, що завтра законопроект №4029 «Про проведення парламентських слухань на тему: «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні» (2 листопада 2016 року) розглядається першим питанням, тому що несистемне фінансування освіти і науки в Україні породжує ті проблеми, які ми зараз маємо», – сказав Співаковський.

Він також попросив включити до порядку денного сесії на вівторок – законопроект №3312 “Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо працевлаштування випускників).

«Давайте закінчимо з примусовою працею в Україні. Ми домовлялись з Міністром освіти проголосувати базовий закон «Про освіту». Видатки на освіту повинні складати 7 % від ВВП», – зазначив Співаковський.

Депутат також звернувся до своїх колег повернутись до законопроектів про профтехосвіту.

«Давайте повернемося до профтехосвіти, бо там почалося «розбазарювання» майна. Тому треба системно вирішити цю проблему», – сказав Співаковський.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers