співаковський

В Уряді має працювати віце-прем’єр, який відповідатиме за IT- сектор – Співаковський

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повинен заснувати посаду віце-прем’єр-міністра, відповідального за сектор ІТ-технологій в Україні. Про в ефірі «112» каналу заявив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

«Надалі Володимир Борисович повинен призначити прем’єр-міністра, який відповідатиме за управління ІТ-ресурсами в рамках всієї держави. Відповідні міністри повинні виконувати ті завдання, які буде давати цей віце-прем’єр-міністр, і буде координувати цю роботу», – вважає Співаковський.

Він також додав, що коли система буде запущена, вона буде інтегрована з іншими ІТ-ресурсами, які існують в інших міністерствах – «саме для цього потрібен віце-прем’єр-міністр».

Крім того, Співаковський зауважив, що у ВНЗ немає «інтелектуального продукту».

«У нас в державі інтелектуального продукту не існує. Сьогодні на балансі компаній, підприємств, університетів, академій наук не існує інтелектуального продукту. Це велика проблема неписьменності в цій області. Тому їм потрібно навчитися керувати. У нас достатньо в уряді технологічних людей, які мають уявлення, як управляють інтелектуальними ресурсами, якими володіє держава», – підкреслив депутат.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers