співаковський

Співаковський: Комітет з питань освіти і науки виступає за відновлення безкоштовного фінансування учнів 5-9 класів

Про це перший заступник голови Комітету з питань освіти та науки, народний депутат фракції Партії ” Блок Петра Порошенка” Олександр Співаковський зазначив  за підсумками засідання Комітету.

“На комітеті було розглянуто питання  відновлення безкоштовного харчування учнів 5 – 9 класів. І тут ми повинні розуміти, що та реформа, яка у нас відбувається зі створення опорних шкіл, повинна мати свою ідеологію. А саме, враховувати, що  в селі дуже багато людей не мають коштів, тому ми маємо подбати і забезпечити дітей харчуванням, аби вони, виїхавши до школи о 8 ранку і повернушись лише  ввечері,  мали можливість харчуватися в школі. Ми повинні знайти рішення в цьому питанні”,-  наголосив  народний депутат.

“Ще одне актуальне питання розглядалося на комітеті, а саме, питання створення Національного фонду досліджень, який  би на грантовій основі розпочав фінансування наукових досліджень. Таким чином, ми дали можливість Міністерству науки і освіти закінчити роботу щодо відкриття цього фонду. Ще необхідно запустити індентифікаційний комітет , обрати наукову раду, яка буде визначати, які проекти повинні фінансуватися з цього фонду”,  – зауважив парламентар.

Крім того на комітеті піднімалося питання про розблокування роботи Національного агентства з якості освіти. ” Це важливо, адже ядром в реалізації Закону про вищу освіту є розмежування функцій Міністерства освіти і науки і створеного Національного агентства якості освіти”, – додав Олександр Співаковський.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers