121121

Комітет з питань освіти та науки рекомендує ВР ухвалити закон, який регулює діяльність ВНЗ, переміщених із зони АТО

Про це, в коментарі прес-службі фракції, повідомив Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

Він розповів, що на засіданні Комітету з питань науки і освіти був розглянутий вкрай важливий проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території та з населених пунктів на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження», реєстр. № 4718.

Співаковський зазначив, що цей законопроект передбачає законодавче закріплення визначення понять «переміщений вищий навчальний заклад (наукова установа)», що надасть змогу зберегти колектив викладачів, які переїхали разом з такими закладами (установами).

«Також, ми  врегульовуємо питання припинення трудових відносин з працівниками у випадку їх відмови від переведення на роботу в іншу місцевість. Забезпечуємо житлові права працівників переміщених ВНЗ, які отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи», – розповів Співаковський.

За словами депутата, Комітет одноголосно підтримав рішення рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроект прийняти за основу та доопрацювати його до другого читання за скороченою процедурою, оскільки прийняти цей законопроект необхідно саме на поточній сесії Верховної Ради України.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers