гринів

Фракція Партії “Блок Петра Порошенка” готова до компромісу у створенні слідчих комісій, за умови деполітизації цього питання – Гринів

Про це Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Ігор Гринів сказав журналістам по завершенню засідання фракції.

“Ми готові до створення тимчасових слідчих комісій з нашою участю, при тому, що вони будуть максимально деполітизовані”, – сказав Голова фракції.

Ігор Гринів наголосив на необхідності  максимально деполітизувати цей процес та перевести його в рамки парламентського контролю і парламентських процедур.

Голова фракції підкреслив, що ТСК – це процедура парламентського контролю, до якої залучені представники всіх фракцій Парламенту. “Це не є функція виключно опозиції”, – додав він.

За словами Ігоря Гриніва, не потрібно говорити риторикою, яку зараз використовують, лише про тарифи.

“Ми повинні говорити про проблему ціноутворення у газовій та енергетичній  сфері. Це проблема не сьогоднішнього дня. Сьогоднішня висока ціна тарифів – це плата за багато помилок в газовій сфері, допущених за останні двадцять років”, – наголосив парламентар.

“Якщо хочемо розібратись з усіма причинами – давайте створювати ТСК  та розбиратися”, – додав він.

Ігор Гринів також зазначив, що у середу відбудеться зустріч за участю керівників всіх парламентських фракцій та груп для того, щоб “вийти на спільне рішення”.

За його словами, паралельно з цими парламентськими процесами, в Уряді створюється парламентсько-урядова робоча група по вивченню ситуації з ціноутворенням і тарифами, в рамках якої будуть проводитись консультації і з Урядом.