гринів

Фракція Партії “Блок Петра Порошенка” готова до компромісу у створенні слідчих комісій, за умови деполітизації цього питання – Гринів

Про це Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Ігор Гринів сказав журналістам по завершенню засідання фракції.

“Ми готові до створення тимчасових слідчих комісій з нашою участю, при тому, що вони будуть максимально деполітизовані”, – сказав Голова фракції.

Ігор Гринів наголосив на необхідності  максимально деполітизувати цей процес та перевести його в рамки парламентського контролю і парламентських процедур.

Голова фракції підкреслив, що ТСК – це процедура парламентського контролю, до якої залучені представники всіх фракцій Парламенту. “Це не є функція виключно опозиції”, – додав він.

За словами Ігоря Гриніва, не потрібно говорити риторикою, яку зараз використовують, лише про тарифи.

“Ми повинні говорити про проблему ціноутворення у газовій та енергетичній  сфері. Це проблема не сьогоднішнього дня. Сьогоднішня висока ціна тарифів – це плата за багато помилок в газовій сфері, допущених за останні двадцять років”, – наголосив парламентар.

“Якщо хочемо розібратись з усіма причинами – давайте створювати ТСК  та розбиратися”, – додав він.

Ігор Гринів також зазначив, що у середу відбудеться зустріч за участю керівників всіх парламентських фракцій та груп для того, щоб “вийти на спільне рішення”.

За його словами, паралельно з цими парламентськими процесами, в Уряді створюється парламентсько-урядова робоча група по вивченню ситуації з ціноутворенням і тарифами, в рамках якої будуть проводитись консультації і з Урядом.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers