66f18b

У ВР нагородять спеціальними преміями талановитих молодих вчених

Відповідний проект Постанови Верховної Ради України «Про присудження  Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2015 рік», реєстр.№4860, зареєстрував народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський.

Він пояснив, що згідно цієї постанови, починаючи з 2008 року, встановлюється 20  Премій  Верховної Ради  України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, у розмірі 20  тисяч гривень кожна.

«Премії встановлюються за результатами конкурсу проведеного Конкурсною комісією, що затверджена рішенням Комітету з питань науки і освіти 4 лютого 2015 року. До складу Комісії залучені провідні вчені з відповідних наукових напрямів», – сказав Співаковський.

Він підкреслив, що прийняття даної Постанови сприятиме підвищенню престижу наукових працівників, закріпленню молодих вчених в наукових установах та проведенні ними актуальних наукових досліджень, розвитку науки та  науково-технічної діяльності, формуванню  економіки знань.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers