748A0039

Юрій Луценко очолив партію «Блок Петра Порошенка»

27 серпня 2014 року відбувся позачерговий з’їзд ВО «Солідарність». Були присутні понад 130 делегатів з усієї України.

В ході роботи з’їзду делегати ухвалили рішення щодо переобрання Голови партії, перейменування партії, обрання керівних органів, прийняття нових редакцій Статуту та Програми партії. Новим Головою партії ВО «Солідарність» одноголосно було обрано відомого політика, громадського діяча Юрія Луценка.

З метою консолідації українських демократичних проєвропейських сил новообраним головою партії Юрієм Луценком була внесена пропозиція про зміну назви партії ВО «Солідарність» на – Партія «Блок Петра Порошенка». З’їзд одноголосно підтримав цю пропозицію.

Вітаючи делегатів з’їзду, Президент України Петро Порошенко зазначив, що на цих виборах всі проукраїнські, проєвропейські, демократичні сили зобов’язані перемогти, адже відкриття «другого фронту» в середині України сьогодні не повинно відбутися. Він запропонував всім демократичним силам об’єднатись у єдиний потужний блок та підписати ще до виборів Угоду про коаліцію, тим самим припинивши підкилимний квотний розподіл посад.

Склад більшості, домовленості та прозоре формування виборчих списків мають бути відомі суспільству ще до початку виборів. Саме такий наказ дав Президент своїй команді, бажаючи з’їзду, партії та країні успіхів та перемог.

У роботі з’їзду зроблено перерву до скликання ІІ етапу проведення.