співаковський

14 червня у ВР відбудеться виставка наукових досягнень НАНУ – Співаковський

Про це, під час засідання Погоджувальної Ради  керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради, повідомив Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

«Завтра,у Верховній Раді розпочнеться велика виставка наукових досягнень Національної академії наук та Національних галузевих наук України, де Ви зможете поспілкуватися з нашими вченими, щоб знати, що зараз відбувається в науці», – сказав Співаковський.

Він також звернув увагу Голови ВР щодо того, що науковці збираються провести мітинг біля Кабміну.

«Хочу звернути Вашу увагу, що у середу відбудеться страйк науковців. Два місяці тому Міністр освіти, Голова бюджетного комітету, депутати обіцяли в один голос, що ми вирішимо це питання. Наш Комітет з питань науки і освіти підготував відповідний законопроект, (№4477 Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук) розглянув, але зараз це питання блокується. Не є нормальним вирішувати питання через соціальні вибухи», – підкреслив Співаковський.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers