пту

Співаковський : Питання професійно-технічної освіти вже третій місяць не може вирішитись в Парламенті

Про це народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський повідомив під час засідання Погоджувальної ради.

«У середу будуть відбуватися парламентські слухання з питань професійно-технічної освіти. Запрошую вас послухати, як 500 освітян приїдуть з усієї України і будуть розповідати, як руйнується ця система. Тому прошу Голову ВР перенести питання 44, 45, 46  з порядку денного на вівторок в першочергові, інакше нам нічого буде говорити. Ми або подолаємо вето Президента, або внесемо цей закон на підтвердження», – сказав Співаковський.

Він додав, що питання професійно-технічної освіти вже третій місяць не може вирішитися в Парламенті.

«Законопроекти № 3831-2, 3831-3 (Пропозиції Президента до Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансування професійно-технічної освіти», №3831-2 , і «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти», № 3830-3 – ред.) ми повинні винести одним блоком на ранок у вівторок . Я хотів би нагадати,що ще двісті років тому, Фрідріх Фридель, засновник інституту дитячого садка, сказав, що дитячий садок – це оранжерея життя, де плекаються найшляхетніші люди майбутнього. Ми двадцять три роки тому розвалили систему дитячих садків. Тому, ми не можемо повторити це відносно профтехосвіти», – зазначив Перший заступник Комітету.

Серед іншого, Олександр Співаковський закликав  представників Міністерства освіти і науки активніше брати участь в роботі профільного Комітету.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers