співаковський

Парламент має терміново прийняти закони стосовно Академії Наук України та профтехосвіти – Олександр Співаковський

Про це, під час засідання Погоджувальної ради, повідомив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань науки та освіти Олександр Співаковський.

«Прошу  внести до порядку денного та розглянути законопроект №4477  «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук». Я звертаюся до Голови бюджетного комітету та Міністра фінансів підтримати дану ініціативу, щодо виділення 621 млн. грн. для Національної академії наук, оскільки, вони не зможуть без цього прийняти устави», – сказав Співаковський.

Він також наголосив на тому, що потрібно цього сесійного тижня розглянути законопроект № 4349 «Про внесення змін до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (щодо уточнення деяких положень) і подолати вето Президента на закони про профтехосвіту (Пропозиції Президента до Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансування професійно-технічної освіти», №3831-2  і «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти», № 3830-3 – ред.).

«В порядку денному вони стоять 31 питанням і знову не будуть розглянуті. Профтехосвіта знаходиться в дуже складному становищі, тому, прошу перенести ці питання в першочергові», – додав Співаковський.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers