червакова

Червакова у листі до Деканоідзе: Прошу вас – не зупиняйтесь! Тоді зможемо сказати, що працювали не дарма

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Ольга Червакова звернулася до керівника Національної поліції Хатії Деканоідзе через можливий тиск на слідство по злочинах в Коцюбинському. Про це вона написала на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

За її словами, під стінами МВС відбувся пікет прихильників мера Ірпеня Володимира Карплюка та партії «Нові обличчя».

«Члени цієї партії контролюють всі корупційні потоки в Приірпінні. Це кримінальний клан, який складається з людей, близьких до одіозного регіонала, місцевого феодала Петра Мельника, звинувачуваного в хабарництві ще за Януковича. Кандидата на виборах в Коцюбинському від цієї партії Сергія Даніша підозрювали у викрадені монашок в 2013 році і не засудили лише через закінчення терміну давнини. По земельних махінаціях самого Карплюка в Ірпені прокуратурою порушено кілька кримінальних справ», – нагадала Ольга Червакова.

Народний депутат упевнена, що мета політичних опонентів – зберегти вплив в ресурсному регіоні, який вони втрачають з кожним кроком правоохоронних органів по встановленню конституційного правопорядку в Коцюбинському.

Червакова подякувала Х.Деканоідзе за зустріч із членами МФО «Рівні можливості» у Верховній Раді, а також за особистий контроль у розслідуванні безладів у Коцюбинському. «Дякую за ефективне розслідування бездіяльності місцевої поліції. Сьогодні ми бачимо перші результати. Визнано неповну службову відповідність у працівників ірпінської та коцюбинської поліції, які потурали безладам і силовому захопленню влади у селищі 8-9 квітня», – написала Червакова.

«Наступний крок, якого ми чекаємо від вас – швидке і ефективне розслідування справи про службове підроблення і виготовлення фальшивої печатки селищної ради. Вже більше місяця в селищі нема влади: одна селищна голова незаконно відсторонена, інша – самопроголошена. Люди не можуть отримати зарплатню, бо платіжні доручення, скріплені фальшивою печаткою, також є фальшивими. На плечах правоохоронних органів зараз лежить відповідальність за 15-тисячне селище, і я дякую вам, що не зволікаєте з розслідуванням і проводите слідчі дії навіть під шаленим пресингом», – зазначила народний депутат від БПП.

«Акція «Нових облич» під стінами МВС – свідчення того, що їм є чого боятися, бо порушень закону вони припустилися чимало. Ми, депутати, разом з місцевою громадою, будемо вас підтримувати, бо розуміємо, що йдеться про розслідування суто кримінальних злочинів, в якому нема жодного політичного контексту», – додала Червакова у зверненні до керівника Національної поліції.

Народний депутат наголошує, що ця справа складна. «Приірпіння – регіон, на якому ламалося не одне покоління правоохоронців. Далі буде шалений лобістський спротив. Буде тиск і корупційні пропозиції. Але шлях реформ завжди був важким і повним виснажливих випробувань. Згадайте, який спротив чинився в вашій рідній Грузії. Але у всіх нас є вибір. Або лишати все, як є, або долати цей спротив попри все. Попри все! Прошу вас – не зупиняйтесь! Тоді зможемо сказати, що працювали не дарма», – наголосила Ольга Червакова.