співаковський

Олександр Співаковський: Рада цього тижня має підтримати законопроекти щодо розвитку системи професійно-технічної освіти

Про це під час Погоджувальної Ради повідомив Перший заступник Голови Комітету з питань освіти, народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

«Прошу в обов’язковому порядку підтримати законопроекти по професійній технічній освіті, а саме подолати вето Президента щодо законів №3832 і №3831-3. Це важливо, бо ми знищуємо систему профтехосвіти. Прошу негайно поставити ці питання в порядок денний», – сказав Співаковський.

Він зазначив, що ще один важливий законопроект, який потребує вирішення – це законопроект №4365 «Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” щодо призупинення передачі майна державних професійно-технічних навчальних закладів в комунальну власність».

«Потрібно призупинити передачу майнових комплексів професійно-технічних училищ до місцевої влади, тому що, фактично, розпочинається  «дерибан», і це буде така історія, як з дитячими садочками. Після цього ми втратимо професійно-технічну освіту», – сказав Співаковський.

Він також запропонував внести до порядку денного законопроект №4350 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції».

«Путін дає 15 000 державних місць для випускників кримських шкіл, тому ми повинні зробити преференції для цих дітей, які навчаються в зоні АТО. Щоб вони мали можливість поступати у ВНЗ України», – зазначив депутат.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers