foto (9)

Едуард Гугнін: Телемарафон «Пам’ять» – це наша данина подвигу ветеранів Другої світової

В Запорізькій області стартував традиційний телемарафон «Пам’ять», який проводиться на честь річниці перемоги над нацизмом у Європі. Цього року марафон проводиться під гаслом “Пам’ятаємо – перемагаємо!”, про це під час брифінгу з питань соціальної підтримки ветеранів війни повідомив заступник голови облдержадміністрації, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка» Едуард Гугнін.

«Ця акція немає аналогів і проводиться 17-й рік поспіль лише в Запорізькій області. Її метою є гідне вшанування подвигу українського народу, його внеску в перемогу в Другій світовій війні, увічнення пам’яті  загиблих воїнів, а також нинішніх захисників – учасників антитерористичної операції. Благодійні надходження на рахунок телемарафону будуть використані виключно для надання адресної допомоги ветеранам війни, бійцям АТО та членам сімей загиблих.

У Запорізькій області благодійний телемарафон проводиться щорічно. З минулого року ми збираємо кошти не лише для ветеранів війни, а й для бійців АТО. Тогорічний експеримент видався позитивним, тому ми його продовжуємо. Хлопці, які зараз захищають нашу державу, однакового віку з нашими дідами, котрі у свій час вирушили на війну.

Бійці, які захищали свій край у 40-х роках минулого століття, та захисники сьогодення – це міцний зв’язок поколінь. Напередодні восьмого та дев’ятого травня – Дня Примирення та Дня Перемоги — ми відкриваємо рахунки благодійного телемарафону. Минулого року вдалося зібрати рекорду суму — близько мільйона гривень. Сподіваємося, що цього року учасників благодійної акції буде більше.

В області залишилося трохи більше 2,5 тисячі ветеранів та учасників бойових дій. До кожного з них представники влади та депутатського корпусу завітають та привітають особисто», – зазначив Едуард Гугнін.

Фінал телемарафону “Пам’ять” відбудеться 5 травня о 12.00 годині в приміщенні Запорізького академічного українського музично–драматичного театру імені В.Г. Магара.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers