денисенко1

Денисенко: 99,9%, що прем’єром стане Гройсман. У Кабміні залишаться Яресько, Розенко і Зубко

У разі відставки прем’єр-міністра Арсенія Яценюка його місце з ймовірністю 99,9% займе нинішній спікер парламенту Володимир Гройсман. Такою думкою в ефірі телеканалу «Еспрессо TV» поділився народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Вадим Денисенко.

За його словами, більшість представників парламентської фракції БПП задовольнять заяву Яценюка про відставку. Також, вважає Денисенко, за відставку прем’єра, в разі якщо вона добровільна, повинні проголосувати і в «Народному фронті».

За його інформацією, у разі відставки прем’єра на 90% оновиться склад Кабміну. У ньому залишаться міністр фінансів Наталія Яресько, міністр соціальної політики Павло Розенко, якого можуть запропонує посаду віце-прем’єра, і віце-прем’єр, а також міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

Денисенко також заявив, що на наступному тижні у Верховній Раді повинні почати обговорювати створення нового Податкового кодексу.

«Я думаю, що потрібно починати говорити про створення нового податкового кодексу, тому що після офшорного скандалу, єдине, що нам потрібно робити – не тільки говорити, як погано себе ведуть ті чи інші олігархи. Нам потрібно зацікавити будь-якого бізнесмена залишати гроші в Україні. Але я думаю, що це не обговорюватимуть. Я вважаю, що, найімовірніше, будуть говорити про створення тимчасових слідчих комісій», – сказав Денисенко.