Герасимов

Артур Герасимов: Якщо найближчим часом не буде створена нова коаліція, більшість депутатів БПП вийдуть з існуючої, а це лічильник на дострокові парламентські вибори

Про це в інтерв’ю журналістам зазначив народний депутат фракції Партії ” Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов.

“Подолання існуючої політичної кризи це  – створення нової чи відновлення старої коаліції, це нова Коаліційна Угода, чи адаптація старої та висунення нової кандидатури на посаду Прем’єр-міністра. А потім – плідна, ефективна співпраця”,- наголосив парламентар.

“На сьогодні висунути нові умови фракцією “Батьківщина”. Вони пропонують спочатку прийняти  закони, а потім можливий їх вхід  до коаліції. Втім, прийняття законів, як ми знаємо,  не гарантує їх виконання. Так,у 2015 році було прийнято дуже багато важливих законів, але більшість  з них досі не виконуються”,- зауважив політик.

” Фракція БПП запрошує усі демократичні сили Парламенту приєднатися до коаліції. І тут важливим є питання ефективності цього утворення. Головне, аби ця коаліція  ефективно могла працювати  з Урядом. Адже, нинішня криза між Урядом і Парламентом почалася саме з втрати підтримки Уряду в Парламенті. Як результат, велика кількість неприйнятих урядових законопроектів”, – зауважив народний депутат.

” Якщо ж найближчим часом не буде створена нова коаліція, то більшість депутатів БПП вийдуть з існуючої, а це лічильник на дострокові парламентські вибори”,- наголосив Герасимов.