Logo_23

Підсумки Дванадцятого позачергового з’їзду ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (п’ятий етап)

«БПП «Солідарність» закликає демократичні сили у парламенті створити нову коаліцію і взяти спільну відповідальність за формування уряду.

Невідкладно утворити нову парламентську коаліцію, оголосити про програму дій і взяти спільну відповідальність за формування нового складу Уряду – із таким закликом звернулися учасники Дванадцятого позачергового з’їзду партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» до демократичних парламентських сил.

«Уряд, який взяв на себе відповідальність за реалізацію реформ, втратив довіру. Чотири із п’яти фракцій коаліції визнали його роботу незадовільною», – йдеться у заяві з’їзду «БПП «Солідарність». Відповідно до рішення з’їзду, головним критерієм формування нового складу Уряду має бути не партійна приналежність, а професіоналізм.

Учасники новоствореної коаліції мають бути свідомі, що діяльність оновленого уряду – їхня спільна відповідальність.

З’їзд партії також ухвалив звернення до Європейської Народної Партії щодо членства «БПП «Солідарність» у найбільшому партійному об’єднанні Євросоюзу.

З’їзд також доручив парламентській фракції партії «Блок Петра Порошенка» розробити та внести на розгляд Парламенту необхідні законопроекти щодо розмежування повноважень міських та районних у містах рад.

З’їзд ухвалив рішення про зміни у виборчому списку партії, виключивши з нього кандидатів, які не беруть участі у партійній діяльності.

З’їзд партії відповідно до статті 81 Конституції України ухвалив рішення про дострокове припинення повноважень народних депутатів Томенка М.В. та Фірсова Є.П., які вийшли зі складу парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка».

Прес-служба Секретаріату партії «БПП «Солідарність»

 ***

Довідково:

Стаття 81. Повноваження народних депутатів України припиняються одночасно з припиненням повноважень Верховної Ради України.

Повноваження народного депутата України припиняються достроково у разі:

1) складення повноважень за його особистою заявою;

2) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього;

3) визнання його судом недієздатним або безвісно відсутнім;

4) припинення його громадянства або його виїзду на постійне проживання за межі України;

5) якщо протягом двадцяти днів з дня виникнення обставин, які призводять до порушення вимог щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності, ці обставини ним не усунуто;

6) невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції;

7) його смерті.

Повноваження народного депутата України припиняються достроково також у разі дострокового припинення відповідно до Конституції України повноважень Верховної Ради України – в день відкриття першого засідання Верховної Ради України нового скликання.

Рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата України у випадках, передбачених пунктами 1, 4 частини другої цієї статті, приймається Верховною Радою України, а у випадку, передбаченому пунктом 5 частини другої цієї статті, – судом.

У разі набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо народного депутата України, визнання народного депутата України недієздатним або безвісно відсутнім його повноваження припиняються з дня набрання законної сили рішенням суду, а в разі смерті народного депутата України – з дня смерті, засвідченої свідоцтвом про смерть.

У разі невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції його повноваження припиняються достроково на підставі закону за рішенням вищого керівного органу відповідної політичної партії (виборчого блоку політичних партій) з дня прийняття такого рішення.

{Стаття 81 в редакції Закону № 742-VII від 21.02.2014}

http://zakon3.rada.gov.ua/rada/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80/page2

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers