vishka

Світлана Заліщук : У травні на окупованій території відновлять трансляцію українських телерадіокомпаній

Народний депутат від фракції партії “Блок Петра Порошенка” Світлана Заліщук,  у складі групи народних депутатів міжфракційного об’єднання «Єврооптимісти», відвідала зону АТО. Під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі парламентар розповіла про головні проблеми мешканців прифронтових територій.

«Я була на горі Карачун, де раніше знаходилася телевежа висотою 200 метрів. Сьогодні висота відновленої телевежі сягає 29 метрів, її потужності вистачає лише на 10 кілометрів. На окуповану зону цей сигнал не достає. Ми говорили з губернатором Донецької області, який запевнив, що у травні планується встановлення ретранслятора на 500 кіловат, який посилить сигнал і допоможе  українським засобам масової інформації транслювати новини на окупованій території»,- розповіла парламентар.

«Ми спроможні відновити нормальне життя у Луганській та Донецькій областях. Це повинно стати передумовою повернення Донбасу, як частини України. Відновлення територіальної цілісності та суверенітету виражається не тільки у політичних  деклараціях, а  також у повноцінній роботі усіх щаблів органів виконавчої влади, їх співпраці з громадянським суспільством  та засобами масової інформації»,- зазначила Світлана Заліщук.

Народний депутат додала, що мешканці прифронтових територій потребують негайно допомоги у відновленні втраченого житла. «Тільки у Луганській області зруйновано 7 000  будинків»,- сказала вона.

Світлана Заліщук зауважила, що й надалі буде відвідувати прифронтові території. «Ми не маємо право залишити їх наодинці. Це – наша територія та наші люди», – наголосила народний депутат.