DSC_0147

Ігор Кононенко: “БПП “Солідарність” на місцевих виборах отримала найбільшу підтримку виборців в Україні

Про це під час свого виступу на Форумі депутатів місцевих рад від Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” заявив народний депутат України, перший заступник голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, голова виборчого штабу Ігор Кононенко.

У своєму вступному слові він також привітав учасників Форуму зі словами подяки за зроблену роботу. «Дозвольте привітати вас з обранням депутатами місцевих рад. Аплодую кожному з вас, бо за цим законом у місцеві ради були обрані справді найсильніші люди, ви заслужили на гучні оплески», – сказав Ігор Кононенко.

Він зазначив, що партія “БПП “Солідарність” має найвищу довіру виборців і, відповідно, представництво у радах усіх рівнів. «Партія “БПП “Солідарність» має 8865 депутатів у місцевих радах і 289 депутатів у радах об’єднаних громад, де вибори відбувалися вперше. Загалом це – 9154 депутати»,- зазначив Ігор Кононенко.

Він повідомив, що найкращі результати партія отримала у 10 областях: Вінницька обласна рада – 29,09%; Київська міська рада – 27,5%; Тернопільська обласна рада – 25,8%; Львівська обласна рада – 21,37%; Київська обласна рада – 22,7%; Херсонська обласна рада – 22,1%; Рівненська обласна рада – 21,9;  Івано-Франківська обласна рада  – 21,8%; Чернівецька обласна рада – 21,7%;  Житомирська обласна рада – 21,6%.

DSC_0153

«Водночас, хочу підкреслити: наше головне досягнення, що “БПП “Солідарність” буде представлена практично в усіх радах місцевого рівня в Україні. Результати місцевих виборів показали, що завдяки політиці Президента нам вдається сьогодні об’єднати країну! Нам вдалося зруйнувати монополію колишніх регіоналів на Сході та Півдні. Це – справжнє політичне щеплення проти будь-яких проявів сепаратизму», – наголосив керівник штабу.

Ігор Кононенко підкреслив, що електоральні плани та поставлені центральним штабом завдання найкраще вдалося виконати 8 місцевим штабам у таких областях: Тернопільській, Київській, місті Києві, Івано-Франківській, Львівській, Херсонській та Одеській.

«Ці вибори відбувалися за новим виборчим законом, з відкритими списками, який відводив значну роль і самим кандидатам”, – зазначив Ігор Кононенко, відзначаючи тих  депутатів, котрі отримали найбільшу підтримку виборців.

У своєму виступі Ігор Кононенко також вказав на недоліки виборчого законодавства.

«Водночас, маю сказати про недоліки діючого закону про вибори. Для прикладу: у місті Києві кандидати від “БПП “Солідарність” посіли перші місця в 102 з 120 округів, натомість, мандати отримали лише 52 кандидати. Частина округів, а значить виборців, лишилася взагалі без кандидатів переможців, тобто, без представництва в радах. Всі ці проблеми мають стати спочатку дискусією всередині партії для визначення нашої спільної позиції по внесенню змін до Закону про вибори!

Хочу наголосити, що на цих місцевих виборах українці підтвердили довіру до нашої партії, як президентської політичної сили. Ми отримали практично такий же результат, як і на минулорічних парламентських виборах. Скажу відверто: якщо під час військової агресії і дуже непростих реформ партія влади отримує такий результат – це означає, що на вас покладається надзвичайно висока відповідальність», – наголосив Ігор Кононенко.

DSC_0146

Під час виступу він повідомив, що представники партії “БПП Солідарність” очолили 11 обласних рад.

На завершення Ігор Кононенко підкреслив, що перед депутатами стоїть завдання – втілити  реформу децентралізації. «Саме вам доведеться втілювати у життя реформу децентралізації, завдяки якій і нові повноваження, і додаткові ресурси передаються з центру  на місця. Це – нові можливості для розвитку місцевих громад. І саме ви повинні стати провідниками цієї реформи, її лідерами і локомотивами», – резюмував Ігор Кононенко.