_KOS3875

На підготовку звіту ТСК по виборах у Кривому Розі Верховна Рада дає місяць, хоч ми плануємо це зробити на наступному пленарному тижні – Черненко

Народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Черненко на своїй сторінці в Facebook прокоментував ситуацію щодо засідання ТСК з розслідування фальсифікацій під час виборів в Кривому Розі.

«Пару слів з приводу поширеної сьогодні інформації щодо того, що 7 народних депутатів зірвали засідання ТСК, яка розслідує фальсифікацію виборів у Кривому Розі. Серед цих 7 депутатів є і моє прізвище. Внесу ясність: рішення про те, що комісія збереться сьогодні зранку, було прийнято вчора після обіду. У мене на цей час була заздалегідь запланована міжнародна зустріч, після якої я поїхав до Чернігова, де в мене був відбувається прийом громадян. Про це я ще вчора повідомив голову та членів ТСК, що не викликало ніяких заперечень», – сказав Черненко.

Він також повідомив, що візьме участь в засіданні ТСК, яке заплановане на 5 грудня.

«Завтра я візьму участь в засіданні ТСК. Повідомляю, що на цьому тижні відбулося 2 засідання ТСК (в Кривому Розі і в Києві). На підготовку звіту ТСК Верховна Рада дає місяць, хоч ми плануємо це зробити на наступному пленарному тижні. Ситуація більш-менш зрозуміла і часу є достатньо для підготовки об’єктивного звіту. Тому, попрошу колег утриматися від навішування ярликів», – зазначив Черненко.