Луценко

Юрій Луценко: Наше бачення податкової реформи – чотири податки зі ставкою 10% кожний

Для фракції «Блок Петра Порошенка» не стоїть на порядку денному питання про персоналії у Кабінеті Міністрів – ні міністрів, ні прем’єр-міністра. Відповідальні люди повинні говорити не про прізвища, а про політику. Про це у коментарі журналістам сказав голова фракції Юрій Луценко.

«Парламент встановлює технічне завдання на рік для уряду. Цього року таким завданням була фінансова стабілізація. Завдяки діям Кабміну, Нацбанку та Верховної Ради таке завдання вдалося досягнути. На наступний рік наша фракція та більшість парламенту планує встановити нове технічне завдання для Уряду – зміна економічної політики, в першу чергу, через скорочення податків. З цим урядом, чи з іншим урядом – ми доб’ємося виконання цього завдання, бо тут, у парламенті, наймають на роботу під конкретне технічне завдання склад уряду», – заявив Юрій Луценко.

Політик наголосив, що у парламенті обговорюється політика дій, а не прізвища. «Нас цікавить зменшення податкового тиску на середній клас. Дві революції середній клас своїми коштами, своїми силами, ціною своїх життів добивався зміни економічного життя в країні», – зазначив він.

Окрім того, Луценко повідомив, що фракція БПП запропонувала своє бачення нового Податкового кодексу, а саме – зменшення податків з дев’ятнадцяти платежів і зборів, які є сьогодні, до чотирьох зі ставкою 10% кожний.

«З огляду на дуже важку фінансову ситуацію, з огляду на війну, яка потребує щорічно 100 мільярдів для боєздатності збройних сил, ми готові цей план – чотири податки по 10% – пролонгувати у часі, тобто ввести його наступного і ще протягом двох років», – додав голова фракції.

Також фракція БПП, за словами її голови, наполягає, окрім дискусії про ставки податків, поговорити про податкову амністію. «Потрібно вийняти з українського бізнесу всі гачки, на яких тримають підприємців силовики протягом багатьох років. Люди мають чесно задекларувати все, що у них є, сплатити 5% від невеликих сум, 10% від більших статків і бути вільним від запитань: що ти робив у 1992 році. Звичайно, це не звільняє від кримінального переслідування за скоєння кримінальних злочинів, але звільняє від відповідальності за незадеклароване майно. Ми впевнені, що це варто зробити вже цього року», – наголосив Юрій Луценко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers