_KOS4731

Оксана Юринець закликала громаду Львова підтримати кандидатуру Андрія Садового на виборах Львівського міського голови

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», екс-кандидат у мери Львова Оксана Юринець закликала своїх виборців на виборах мера Львова об’єднатися і проголосувати за лідера партії «Самопоміч», діючого міського голову Львова Андрія Садового.

«Хочу звернутися до львів’ян. Дякую вам за підтримку, яку ви надали мені на цьогорічних виборах Львівського міського голови. Я дякую, що ви зробили свій вибір. Як народний депутат, як представник 117 виборчого округу, я буду надалі вирішувати всі питання, які ми з вами розпочали. Низка проектів у місті Львові увійде в стратегію розвитку міста. Ми боремось за наше місто, за наш шанс на розвиток. В неділю, 15 листопада, перед вами буде стояти непростий вибір. Але це дуже важливий вибір, який має забезпечити рух вперед. Наше європейське місто має ставати ще кращим. Наше місто – Львів. І тут постає питання вибору між тими, хто об’єднує країну і хто її роз’єднує, перед тими, хто будує і хто руйнує», – заявила Оксана Юринець.

«Я хочу закликати вас до об’єднання, бо в єдності добробут і в єдності перемога. В єдності держава і в єдності церква. Я хочу запросити усіх тих, хто підтримав мене на виборах, прийти і підтримати Андрія Садового. Під час першого туру виборів я була його опонентом, оскільки не повністю задоволена його роботою. Я хотіла показати, що можна робити краще. Сьогодні я знаю, що вибір треба зробити на користь цієї людини, оскільки ми хочемо мати європейське майбутнє”, – закликала народний депутат.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers