луценко_інтер

Юрій Луценко: Парламент має працювати як раби на галерах

Голова фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко не вірить, що нинішній склад парламенту відпрацює увесь передбачений законом термін своєї каденції, проте переконаний у тому, що наступного року Верховна Рада має продемонструвати плідну роботу. Про це він сказав в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

«Ми готові виграти дострокові президентські вибори. Ми готові виграти і парламентські вибори. Останні місцеві вибори показали, що БПП виграла у двох третинах областей. Але ціна цього питання – більше мільярда гривень і півроку чергової політичної тріскотні замість роботи», – наполягає політик.

На його переконання, цей склад парламенту має відпрацювати витрачені на нього народні кошти.

«Бодай наступний рік парламент має працювати як раби на галерах. Це його зобов’язання», – вважає народний депутат.

Він звернув увагу на те, що на місцевих виборах виборці не доручили жодній політичній силі всієї повноти влади.

«Виборець своїм голосуванням підтримав усі політичні сили, які мають на меті Україну в Європі. Ми нікому не даємо більшості, сказав виборець, але ви працюйте і домовляйтеся, тому що в більшості рад саме ваша більшість. І тим більше домовляйтеся в Києві», – наголосив Луценко.

Саме тому, на переконання народного депутата, «кожен член коаліції має припинити балачки про те, хто з нас кращий, кому дострокові вибори принесуть більше користі».

А заяви про можливий вихід з коаліції певний партій Луценко назвав хлоп’яцтвом.

«Ті, хто заявляють і торгуються за вихід – або не розуміють ціну питання для країни в її нинішньому стані, або ж захищаються від імовірних кримінальних справ проти певних депутатів. Такі обранці щонайперше і збираються в опозицію. У мене немає даних про певні персони, але з досвіду можу сказати: в опозицію рвуться ті, за ким «горять мости», – підкреслив Юрій Луценко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers