MPA_0825

Народні депутати від Блоку Петра Порошенка з Херсонщини обговорили проблемні питання області з Президентом

Вчора відбулася зустріч народних депутатів фракції Партії «Блок Петра Порошенка» з Херсонщини Андрія Гордеева, Сергія Хланя та Олександра Співаковського та Херсонського міського голови Володимира Миколаєнка з Президентом України Петром Порошенком.

«Під час зустрічі ми піднімали питання тарифів Херсонської ТЕС, яка обслуговує півміста Херсона і її тарифи, які на сьогоднішній день є занадто завищені, по відношенню до також самого суб’єкта теплогенерації комунального підприємства Херсонтеплоенерго. Така різниця в тарифах між підприємствами в межах міста призводить до соціальної напруги серед населення та відмову від прийняття теплоносія на будинки та оплату за опалення. Це питання знайшло розуміння у Президента. Він дав доручення профільному Міністру енергетики та вугільної промисловості України Демчишину В.В. негайно втрутитися в ситуацію і забезпечити затвердження економічно обґрунтованих тарифів для Херсонської ТЕС, з метою приведення їх до відповідних норм споживання і економічних показників», – зазначив народний депутат Андрій Гордєєв.

Також, під час зустрічі народні депутати піднімали питання щодо будівництва мостового переходу шляхопроводу в місті Херсоні, який має з’єднати три житлових райони .

«Тут є дві проблемні складові. Перше те, що для міста необхідні гроші з державного бюджету для добудови, а по-друге те, що у нас є факт нестачі, розтрати фінансів в цій сфері. Ми не можемо дорахувати більше 40 млн. грн», – зауважив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

За словами народного депутата, Президент дав відповідне доручення Віце-прем’єр-міністру України – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубку Г.Г. віднайти той ресурс, який би дав можливість продовжити добудову цього об’єкта у 2016 році. Також, Генеральна прокуратура і Міністерство внутрішніх справ отримали доручення від Президента пришвидшити розслідування кримінального впровадження щодо розтрати цих коштів і притягнення винних осіб до відповідальності.