MPA_0825

Народні депутати від Блоку Петра Порошенка з Херсонщини обговорили проблемні питання області з Президентом

Вчора відбулася зустріч народних депутатів фракції Партії «Блок Петра Порошенка» з Херсонщини Андрія Гордеева, Сергія Хланя та Олександра Співаковського та Херсонського міського голови Володимира Миколаєнка з Президентом України Петром Порошенком.

«Під час зустрічі ми піднімали питання тарифів Херсонської ТЕС, яка обслуговує півміста Херсона і її тарифи, які на сьогоднішній день є занадто завищені, по відношенню до також самого суб’єкта теплогенерації комунального підприємства Херсонтеплоенерго. Така різниця в тарифах між підприємствами в межах міста призводить до соціальної напруги серед населення та відмову від прийняття теплоносія на будинки та оплату за опалення. Це питання знайшло розуміння у Президента. Він дав доручення профільному Міністру енергетики та вугільної промисловості України Демчишину В.В. негайно втрутитися в ситуацію і забезпечити затвердження економічно обґрунтованих тарифів для Херсонської ТЕС, з метою приведення їх до відповідних норм споживання і економічних показників», – зазначив народний депутат Андрій Гордєєв.

Також, під час зустрічі народні депутати піднімали питання щодо будівництва мостового переходу шляхопроводу в місті Херсоні, який має з’єднати три житлових райони .

«Тут є дві проблемні складові. Перше те, що для міста необхідні гроші з державного бюджету для добудови, а по-друге те, що у нас є факт нестачі, розтрати фінансів в цій сфері. Ми не можемо дорахувати більше 40 млн. грн», – зауважив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський.

За словами народного депутата, Президент дав відповідне доручення Віце-прем’єр-міністру України – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубку Г.Г. віднайти той ресурс, який би дав можливість продовжити добудову цього об’єкта у 2016 році. Також, Генеральна прокуратура і Міністерство внутрішніх справ отримали доручення від Президента пришвидшити розслідування кримінального впровадження щодо розтрати цих коштів і притягнення винних осіб до відповідальності.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers