11988224_871655306255617_6869964097914305436_n

Комітет з питань європейської інтеграції підготував пропозиції до пакету законів по візовій лібералізації – Ірина Геращенко

Голова парламентського Комітету з питань європейської інтеграції, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Геращенко заявила журналістам, що законопроекті з пакету візової лібералізації готові до розгляду на завтрашньому засіданні Верховної Ради.

«Народні депутати абсолютно справедливо нарікають на якість законопроектів, які подає Уряд. Якщо говорити про пакет законопроектів щодо безвізового режиму, який має в четвер обов’язково прийняти Верховна Рада, то там дійсно багато документів, які було подано запізно. Один з них – ключовий, що стосується внутрішніх ідентифікаційних документів, було подано до Верховної Ради 5 жовтня. Звичайно, це неприпустимо. До якості цього законопроекту у нас теж виникло багато питань. Це безвідповідально з боку Уряду. Але наскільки безвідповідально з боку народних депутатів, які мали три попередніх тижня працювати в комітетах, не провести засідання комітетів через відсутність кворуму. І тільки зараз, у режимі поганого студента, ці законопроекти розглядаються, – заявила Ірина Геращенко. – Якщо говорити про Комітет з питань європейської інтеграції, то ми розглянули ці законопроекти, зробили їх експертизу на відповідність вимогам ЄС і підготували наші пропозиції, в тому числі і тих законопроектів, які мають бути прийняті завтра у першому читанні».

Ірина Геращенко зазначила, що пакет законопроектів по візовій лібералізації має змінити українське законодавство у чотирьох напрямках: це міграційна політика, політика захисту внутрішніх документів, антикорупційна сфера, сфера захисту прав людини. «Що стосується сфери захисту прав людини, ми маємо внести зміни до Трудового Кодексу, а саме: зафіксувати норму про неможливість при працевлаштуванні дискримінації за ознаками гендерної приналежності чи сексуальної орієнтації», – сказала голова комітету.

За словами народного депутата, найбільш дискусійними в залі парламенту будуть два законопроекти з пакету візової лібералізації. Перший, стосується створення агентства по конфіскації та управлінню конфіскованими активами, де дискусія ведеться навколо скасування положення про спецфонд по фінансуванню роботи цього агентства. Народні депутати вважають, що фінансування роботи агентства має відбуватися з державного бюджету, щоб зняти корупційні ризики і бажання агентства працювати на себе, а не на державу. Другий законопроект стосується ідентифікаційних документів.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers