kononenko

Затримання Корбана ні до політики, ні до політиків жодного відношення не мають і не пов’язані з виборами – Ігор Кононенко

Статті, за якими затримано голову партії УКРОП Геннадія Корбана жодного стосунку не мають ні до політики, ні до політиків і не пов’язані з вибораими cказав, Перший заступник голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Ігор Кононенко кореспонденту УНІАН, коментуючи затримання Корбана СБУ.

На переконання Ігоря Кононенка правоохоронці мають провести розслідування у справі голови партії “УКРОП” й оголосити результати суспільству.

“У нас чомусь завжди, коли у правоохоронних органів є претензії до політиків щодо суто статей карного кодексу, які не стосуються ні політики, ні політичної діяльності, зразу йдуть звинувачення, що це переслідування за політичну діяльність”, – сказав Кононенко.

Народний депутат такожвисловив думку, що правоохоронні органи мають “займатися своїми справами незалежно від виборів або часу: після або до виборів”.

“На це їх наймала громада. І тим паче, що виклики в суспільстві зараз такі, що суспільство хоче бачити і боротьбу з корупцією, суспільство хоче бачити і роззброєння нелегальних бандформувань. Суспільство хоче бачити безпеку на вулицях”, – наголосив Ігор Кононенко.

Він додав, що “тут ми повинні дати можливість правоохоронним органам провести згідно із законодавством розслідування і тоді суспільству оголосити результати”.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers