Луценко

Луценко: Перемогою можна вважати отримання всіма фракціями коаліції відповідних фракцій в місцевих радах

На цих місцевих виборах перемогою можна вважати отримання всіма парламентськими фракціями коаліції відповідних фракцій в місцевих радах. Дуже важливо, щоб депутат Верховної Ради відчував контакт із районними, обласними осередками через новообраних депутатів. Таку думку в ефірі «Шустер-live» висловив голова парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко.

«Я задоволений, що колеги із «Самопомочі» тепер будуть з нами в коаліції у Львові і будуть знати, що таке дієздатна коаліція, і таку ж коаліцію ми створюватимемо в Києві, де будемо домовлятися. В цілому це означає, що наші рішення в Києві будуть швидше сигналізувати їх результати з низу, з територій», – прокоментував народний депутат перші результати екзит-полів.

Щодо результатів по виборах київського мера Юрій Луценко зауважив, що це «об’єктивна оцінка і Віталія Кличка, і політичної сили, яку він на цей момент очолює». На думку Луценка, в першому турі ніхто не міг перемогти, враховуючи, в якому економічному та соціальному стані перебуває країна на даний момент.

«Ми визнаємо, що в такій ситуації люди стомлені і не в захваті від старих партій. Проте люди не отримали жодних зрозумілих пропозицій від альтернативних партій, тому країна обрала ту саму коаліцію», – пояснив політик.

Луценко також зауважив, що на сході країни, згідно з попередніми даними, лише «БПП» знову дав бій усім мастям колишніх «регіоналів». «Другий тур має шанс перемогти регіоналів в центрі і на півдні України», – упевнений Юрій Луценко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers