_KOS6063

Усі мають бути рівноправними перед Законом: потрібно зняти недоторканість з депутатів і суддів – Владислав Голуб

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Владислав Голуб в ефірі телеканалу «NEWSONE» заявив про те, що несподіваним є рішення Конституційного суду України щодо скасування депутатської недоторканності та обмеження суддівської недоторканності.

«Скасування депутатської та суддівської недоторканності – це відповідальність перед народом України. На сьогоднішній день неправомірним залишається рішення Конституційного суду України про те, що недоторканність можна знімати тільки з народних депутатів, а з суддів не можна знімати», – відзначив Владислав Голуб.

Народний депутат наголосив на тому, що кожна цивільна особа, скоївши злочин, повинна нести за це кримінальну відповідальність перед Законом України. «Кримінальну відповідальність має нести кожна цивільна особа в Україні, не має значення чи це народний депутат, чи суддя, чи проста людина. Український народ справедливо вимагає суворого і невідворотного кримінального покарання за незаконні дії», – зауважив Владислав Голуб.

«В Україні безпосереднім джерелом дисципліни має бути народний депутат. Кожний парламентар має нести особисту відповідальність за свої дії перед країною та населенням України», – підкреслив Владислав Голуб.