KOS_4754

Президент України дав вказівку внести закон про скасування Закону України «Про вільну економічну зону Крим» – Рефат Чубаров

Президент України Петро Порошенко дав вказівку внести закон про скасування Закону України «Про вільну економічну зону Криму». Про це заявив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка», Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в ефірі програми «Право на владу», на каналі 2+2.

«Президент дав вказівку, щоб найближчим часом – я думаю, що в найближчий тиждень засідань, був внесений закон про скасування Закону України «Про вільну економічну зону Крим». І таким чином, все це перейде у правову частину поля», – сказав Чубаров.

Крім того, він повідомив, що депутати повинні також прийняти закони, які стосуватимуться енергетичної блокади Криму.

«Потім доберемося і до прийняття законів чи інших нормативних актів щодо постачання електроенергії до Криму. Ми маємо це все зробити не пізніше ніж у жовтні місяці», – підкреслив Рефат Чубаров.

 

 

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers