IMG_20150807_111331

Партієць Олександр Тигов будує у Києво-Святошинському районі Центр патріотично-спортивного розвитку

Голова Києво-Святошинської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» О.Тигов показав громадськості проект будівництва Центру патріотично-спортивного розвитку. Презентація відбулась у селі Петрівське. У центрі в клубі «Молодіжні батальйони» готуватимуть старшокласників до захисту Батьківщини. Ініціатор проекту розповів всім присутнім про хід будівництва, детально ознайомив із цільовим призначенням спортивного комплексу та надав розлогу інформацію про ідею створення проекту.

IMG_20150807_111806

Також партієць познайомив громадськість зі спеціалістами, які залучені до роботи в клубі «Молодіжні батальйони». Серед  них Віктор Мартинюк – офіцер запасу СБУ на оперативних посадах, капітан за званням. Він буде відповідати за вогневу підготовку старшокласників. Досвідом тактики ведення бою з молодиками ділитиметься Ілля Богданов – відомий екс-офіцер ФСБ, який в ході війни на Сході перейшов на бік України. Фізичною підготовкою буде опікуватись колишній тренер української збірної по самбо – Юрій Клімантов. Список професійних викладачів буде лише поповнюватись, обіцяє автор проекту.

IMG_20150807_105647

«Будівництво комплексу та втілення в життя всіх задуманих ідей щодо військово-патріотичної підготовки старшокласників, принесе хороший результат і учням, які проходитимуть курси навчання, і району, і країні загалом», – підсумував голова Києво-Святошинської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олександр Тигов.

IMG_20150807_111253