Logo_BPP-1170x350

Заява партії «Блок Петра Порошенка –Солідарність» з приводу несанкціонованого використання логотипу партії

Днями у місті Боярка Київської області поширили листівку від партії  «Нові обличчя», яку очолює  міський голова Ірпеня  Володимир Карплюк, із використанням логотипу партій «Солідарність» та «УДАР».

11755912_10204549618202136_6026477728117905445_n

Доводимо до відома громади, що ані «Солідарність», ані «УДАР», що входять до складу «Блоку Петра Порошенка»,  не підтримують партію «Нові обличчя», не є її «партнерами», як вказано у листівці, жодних спільних заходів не проводили і на жодні дії цю партію не уповноважували.

«Жодних узгоджень на це не давав ані обласний, ані центральний штаб. Це – політичне шахрайство», – заявив голова фракції БПП у Верховній Раді Юрій Луценко. «Нам відомо, що міський голова Ірпеня Володимир Карплюк  фігурує у  низці журналістських розслідувань, як власник 67 квартир і забудовник зелених зон. Тож, краще уникати такого сумнівного «партнерства».  Ми радимо маловідомим політичним силам починати свій шлях зі створення свого власного політичного бренду, а не з ганебної  крадіжки чужого», – наголосив  Луценко.

Блок Петра Порошенка попереджає  громаду, що бренди політсил, що входять до Блоку , можуть використати  з метою досягнення сумнівних політичних цілей, і наголошує, що не має до цих цілей жодного стосунку.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers