біденко

Артем Біденко: Час єднатися!

Найбільше українці сьогодні потребують об’єднання зусиль задля досягнення миру. Політика – вкрай конкурентне середовище, але перед обличчям загрози часто необхідно відкинути особисті образи і зосередитися на спільній перемозі.

На цих парламентських виборах в нас дві ключових загрози. Перша – це повернення у Верховну Раду Україну одіозних політиків епохи Януковича на кшталт Рибакова, Ківалова, Журавського, Яценка, Добкіна. Дехто з них не написав жодного закону, а дехто писав і вимагав прийняти таке, що б на десятиріччя відкинуло Україну від цивілізованих демократичних держав.

Друга загроза – захід до нового парламенту «п’ятої колони» Кремля, антиукраїнських сил на кшталт «комуністичної партії» чи «опозиційного блоку», який зібрав зрадників та вірних васалів Януковича. В часи, коли парламент має бути сильним, коли депутати мають обрати ефективний уряд и розпочати реформи, такі політичні сили виступатимуть гальмом для змін.

Перед обличчям цих загроз всі демократичні сили вирішили об’єднати зусилля і взаємно підтримати найсильніших кандидатів на мажоритарних округах. В ситуації, коли може пройти ворог української держави, краще поступитися на користь патріота, нехай і з іншої партії, ніж програти все.

Зокрема, Блок Петра Порошенка зняв наступних кандидатів на користь представників «Народного Фронту» або інших партій та проти одіозних конкурентів:

на окрузі 38 – Ігоря Гуртового – на користь Олега Чорнодобравського

на окрузі 66 – Михайла Пухтаєвича – на користь Павла Дзюблика

на окрузі 160 – Олександра Давтяна – на користь Олександра Кірша

В свою чергу, «Народний Фронт» зняв наступних кандидатів:

на окрузі 27 – Вадима Моренця

на окрузі 31 – Сергія Олійного на користь Віталія Олійника

на окрузі 64 – Андрія Озерчука на користь Володимира Арешонкова

на окрузі 76 – Максима Ванта на користь Миколи Фролова та інших.

Також Блок Петра Порошенка узгодив із ВО «Свобода» низку кандидатів по мажоритарних округах, зокрема підтримав: Юрія Левченка на 223 окрузі, Андрія Іллєнка на 215, Олексія Кайду на 163, Юрія Бублика на 145, Євгена Мельника на 19, Олега Осуховського на 152, Ігоря Сабія на 189, Андрія Тягнибока на 125, Михайла Головка на 164, Едуарда Леонова на 161, Ірину Сех на 119 окрузі.

Разом з Радикальною партією узгоджено кандидатуру Віталія Чудновського від БПП по 200 округу для недопущення в парламент Антона Яценка.

Нарешті «Блок Петра Порошенка закликає демократичні сили не допустити на 63 окрузі перемогу ставлеників олігархів, і натомість підтримати на цьому окрузі Павла Жебрівського, досвідченого законодавця, який сьогодні воює в зоні АТО.

Цьогорічні вибори показали, що в Україні можлива чесна, конкурентна політична боротьба, мета якої – досягнути миру і розпочати ефективні реформи.

Час єднатися!

Українська правда. Блоги