джемілєв

Мустафа Джемілєв: Ядерна зброя, яка доставлена в Крим, в першу чергу, буде спрямована в бік Туреччини

Ядерна зброя, яка доставлена в Крим, в першу чергу, буде спрямована в бік Туреччини. Тому Туреччина повинна більш активніше боротися за порятунок Криму від анексії. Про це заявив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка», лідер кримських татар Мустафа Джемілєв в коментарі турецькому виданню «Anadolu ajansi».

«Ми хочемо, щоб Туреччина, як і країни ЄС, приєдналася до санкцій, але розуміємо і положення Анкари, у якої є свої торговельні та енергетичні інтереси з Росією. Я вже говорив з паном президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом про те, що Туреччина може надати допомогу у звільненні деяких осіб в Криму, в тому числі і кримських татар. Але ніщо не може бути зроблено для захисту національних прав і прав людини, тому що у кримських татар не може бути спільного майбутнього з Росією», – підкреслив депутат.

Лідер кримських татар також переконаний в тому, що доповідь неофіційної турецької делегації, що вирушила до Криму на чолі з професором Зафером Ускюлем для розслідування випадків порушення прав кримських татар, підняв авторитет Туреччини.

«Росіяни, які вважали, що доповідь Туреччини, яка не брала участь в санкціях проти Росії, буде на їх користь, були шоковані. До цього вони нікого не підпускали до регіону. Росія «думала», що доповідь Туреччини буде захищати її інтереси, оскільки Анкара не ввела проти неї санкцій. Якщо б у турецької делегації було більше часу, вона написала б більше. Це дуже хороша доповідь, яка підвищила авторитет Туреччини, і мала велику користь для міжнародного співтовариства», – сказав Мустафа Джемілєв.

Він також висловив переконаність у тому, що накладені Заходом на Росію санкції будуть ефективними.

«Я переконаний в тому, що санкції відіграють велику роль. Ми були змушені чекати 10 років після того, як у 1979 році проти Росії, яка вдерлася до Афганістану, були введені санкції. Якщо доведеться чекати ще 10 років, це буде катастрофою. Сподіваємося, що все завершиться набагато раніше в динамічному темпі. І я не думаю, що це питання знайде своє вирішення до тих пір, поки президент Росії Володимир Путін буде знаходитися у владі. Якщо санкції будуть на належному рівні, росіяни обов’язково відчують їх вплив», – вважає Джемілєв.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers