постанова

В Парламенті зареєстрована постанова про скасування результатів голосування за законопроект про валютні кредити

Про це повідомив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Лещенко в коментарі журналістам.

Як розповів Сергій Лещенко, сьогодні  в Парламенті зареєстрований Проект постанови про скасування результатів голосування за проект Закону України про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті №1558-1.

Авторами Постанови стала група депутатів від БПП:  Сергій Лещенко, Владислав Голуб, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм.

«Закон, який прийняли у Верховній раді не тільки обдурює людей, він також був прийнятий з порушенням Регламенту. Вчора під час першого, безрезультативного  голосування, всі змогли побачити 225 голосів. Після чого закон мав бути поставлений на повернення і голосуватися вдруге. Але його було одразу проголосовано в цілому.Тому, це голосування вважається таким, що не відбулося. Зараз в Раді зареєстрована Постанова про скасування результатів голосування за проект Закону України про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті», – сказав Сергій Лещенко.

Він також розповів, що в Постанові зазначено, що на підставі неперсонального голосування депутатом Андрієм Павелко, який був відсутній на момент прийняття Закону, повинні бути скасовані результати голосування за законопроект про валютні кредити.

«Зокрема, один з депутатів був відсутній в сесійній залі,оскільки  перебував в літаку і в цей час його картка голосувала. І це є однією з підстав для того, щоб результати голосування цього Закон були скасовані. Тому що кнопкодавство є неприпустимим явищем», – підкреслив Лещенко.

Крім того, народний депутат повідомив, що під зверненням депутатів до Володимира Гройсмана, підписалися депутати з фракції БПП, Батьківщини, Народного Фронту і Самопомічі.