постанова

В Парламенті зареєстрована постанова про скасування результатів голосування за законопроект про валютні кредити

Про це повідомив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Лещенко в коментарі журналістам.

Як розповів Сергій Лещенко, сьогодні  в Парламенті зареєстрований Проект постанови про скасування результатів голосування за проект Закону України про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті №1558-1.

Авторами Постанови стала група депутатів від БПП:  Сергій Лещенко, Владислав Голуб, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм.

«Закон, який прийняли у Верховній раді не тільки обдурює людей, він також був прийнятий з порушенням Регламенту. Вчора під час першого, безрезультативного  голосування, всі змогли побачити 225 голосів. Після чого закон мав бути поставлений на повернення і голосуватися вдруге. Але його було одразу проголосовано в цілому.Тому, це голосування вважається таким, що не відбулося. Зараз в Раді зареєстрована Постанова про скасування результатів голосування за проект Закону України про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті», – сказав Сергій Лещенко.

Він також розповів, що в Постанові зазначено, що на підставі неперсонального голосування депутатом Андрієм Павелко, який був відсутній на момент прийняття Закону, повинні бути скасовані результати голосування за законопроект про валютні кредити.

«Зокрема, один з депутатів був відсутній в сесійній залі,оскільки  перебував в літаку і в цей час його картка голосувала. І це є однією з підстав для того, щоб результати голосування цього Закон були скасовані. Тому що кнопкодавство є неприпустимим явищем», – підкреслив Лещенко.

Крім того, народний депутат повідомив, що під зверненням депутатів до Володимира Гройсмана, підписалися депутати з фракції БПП, Батьківщини, Народного Фронту і Самопомічі.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers