AE__2359

БПП “Солідарність” та ГО “Солідарна Справа Громад” підписали Меморандум про співпрацю

Меморандум про ідеологічну співпрацю підписали під час Форуму “Солідарна Справа Громад” представники громадського об’єднання та партії “БПП “Солідарність”. В ньому, зокрема, йдеться про те, що партія та ГО «Солідарна Справа Громад» поділяють спільні ідеологічні засади, світоглядні цінності, мають тотожне уявлення про майбутнє країни.

Ідеологія партії та громадської організації мають в основі:

  • ГІДНІСТЬ як усвідомлення суспільством цінності кожної людини та особливе вимогливе ставлення кожної людини до самої себе.
  • ПАТРІОТИЗМ як готовність будь-коли поставити інтереси власної країни над власними інтересами.
  • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ як осмислення громадянами власного обов’язку, необхідності та результатів власних дій.
  • ДЕМОКРАТІЯ як невід’ємне право і відповідальність обирати на чесних виборах підзвітну громадянам владу.
  • СПРАВЕДЛИВІСТЬ як рівність умов для реалізації творчих, політичних, підприємницьких прагнень громадян України

AE__2382

Ці цінності є базисними принципами діяльності членів партії та учасників громадського об’єднання, вони є близькими до ідеологічних концепцій провідних національних та міжнародних утворень, – зокрема, європейського правоцентристського руху, американського республіканізму, – власних українських традицій державництва та відповідальної політики. Маючи спільні світоглядні бачення розвитку країни, усвідомлюючи небезпеку реваншу та повернення України в орбіту «руского міра», партія та громадська організація оголошують про наступні механізми власної співпраці:

1)    Громадська організація пропонуватиме партії доповнення та зміни до Програмових положень, які в обов’язковому порядку розглядатимуться партією.

2)    ГО делегуватиме своїх представників у робочі групи партії, які на рівних умовах братимуть участь у виробленні ідеологічної та програмової позиції партії.

3)    ГО проводитиме власні публічні заходи із роз’яснення власних та партійних ідеологічних засад. І партія, і ГО усвідомлюють, що публічна робота з популяризації ідеології є невід’ємною частиною творення в України якісно нових ідеологічно вмотивованих структур, а значить якісну еволюцію громадянського суспільства.

4)    Партія визнає, що ключової платформою для зв’язку з громадським сектором України є ГО «Солідарна Справа Громад», яка, в свою чергу, провадить діяльність, спрямовану на просування ідеології, популяризацію принципів і цінностей та реалізацію програмних положень партії.

5)    Учасники ГО та, зокрема, її робочі групи є інтелектуальним та кадровим резервом для партії. Робочі групи є інструментом напрацювання пропозицій здійснення профільних та загальних реформ в країні, які партія буде реалізовувати у власній діяльності, зокрема, у форматі роботи профільних комітетів Верховної Ради та міністерств, за діяльність яких представники партії нестимуть політичну відповідальність.

6)    ГО здійснює експертну оцінку законопроектів, розроблених партією та її представниками у парламенті на предмет відповідності спільним ідеологічним засадам, ініціює власні законодавчі ініціативи, які партія, після спільного обговорення, виноситиме на розгляд парламенту.

7)    У разі невідповідності окремих дій партії або її представників спільним ідеологічним засадам, ГО залишає за собою право публічно про це заявляти та вносити пропозиції, які допоможуть виправити ситуацію.

8)    Партія делегує ГО право моніторингу доброчесності представників партії у парламенті та інших органах влади. ГО бере на себе зобов’язання повідомляти Партію про можливі проблемні моменти і вимагати від партії відповідним чином на них відреагувати.

9)    ГО є головною громадською платформою проведення внутрішнього рейтингового голосування (праймеріз) під час висунення кандидатів у депутати від час виборів до парламенту, а також у процесі делегування представників партії у інші структури влади. Хоча праймеріз виконує дорадчу функцію, партія зобов’язується прислухатися до його підсумків під час ухвалення будь-яких кадрових та відповідних політичних рішень.

Партія та ГО «Солідарна Справа Громад» усвідомлюють, що зберегти країну, гарантувати невідворотність європейського та євроатлантичного вибору України можуть лише ідеологічно вмотивовані відповідальні громадяни та політики, об’єднані спільною стратегією результативних дій, та заявляють про готовність будувати таку стратегію в ім’я європейського майбутнього України.

 

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers