1439459141_byulleten

Гончаренко: пропозиція Зеленського перейти на закриті виборчі списки- це посилення корупції, а не боротьба з нею

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка» на своєму засіданні увалила рішення не підтримувати ініціативу Президента Володимира Зеленського провести позачергові вибори за закритими виборчими списками. Про це заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко заявив журналістам у парламенті.

«Наразі, ми констатуємо факт, що тексту законопроекту ще ніхто не бачив. Але перехід на закриті партійні списки, який буде запропоновано Володимиром Зеленським, як ми розуміємо, ми підтримувати не будемо, оскільки це означатиме збільшення корупції, це є тим, що, безумовно, неприйнятне для нашої фракції. БПП завжди виступав за відкриті списки і готовий надалі підтримувати відкриті списки, де виборець буде визначати, хто стане народним депутатом, а не система закритих списків, коли визначатиме депутатів буде тільки лідер партії. Знову ми побачимо у списках найближче оточення партійних бонзів – охоронців, перукарів та багато проданих місць. В чому тоді боротьба з корупцією на виборах? Це, навпаки, її посилення!», – заявив Олексій Гончаренко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers