2019-05-15-006-AE__7507-resized

Євроінтеграційний порядок денний парламенту буде збережено – Марія Іонова

Першочерговим завданням Комітету з питань європейської інтеграції є законодавче забезпечення інтеграції України в європейське співтовариство.

“Наш комітет не є політичним, ми на цьому наголошуємо і закликаємо колег по парламенту долучитися до формування євроінтеграційного порядку денного”, – заявила народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник Голови Комітету з питань євроінтеграції Марія Іонова на брифінгу у Верховній Раді, який було присвячено відзначенню Дня Європи в Україні.

“Хочу наголосити, що цей порядок денний, як і в попередні роки, сформовано законодавчою гілкою влади спільно з Кабінетом міністрів, а також Президентом. Цей порядок денний буде збережено і наступний рік і ми будемо рухатися згідно сформованої “дорожньої карти”, адже європейська інтеграція має стати незворотньою для України”, – заявила Марія Іонова.

Народний депутат зазначила, що на меті ухвалення євроінтеграційних законів є приєднання України до енергетичного союзу, єдиного цифрового ринку та Шенгену.

2019-05-15-012-AE__7613-resized

У свою чергу, Глава Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі під час брифінгу повідомив, що направив Голові Верховної Ради листа, в якому зазначив перелік ключових законопроектів, які необхідно ухвалити українському парламенту для імплементації Угоди про Асоціацію України з ЄС. Одним з них є законопроект з питань політики європейської інтеграції.