2019-05-15-004-AE__7480-resized

Геращенко: посилення Комітету з питань євроінтеграції – ключовий пункт реформи Верховної Ради

Про це, під час брифінгу у парламенті,  присвяченому Дню Європи, наголосила Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко.

«Протягом останніх п’яти років зроблено дуже серйозну роботу на чолі з Президентом України Петром Порошенком, урядами Яценюка, Гройсмана, Верховною Радою і нашими щирими партнерами з ЄС в питанні не тільки підписання і ратифікації Угоди про асоціацію, безвізового режиму, а й втілення європейських реформ в Україні»,- наголосила політик.

2019-05-15-002-AE__7465-resized

«Дякую усім членам Комітету з питань європейської інтеграції за ефективну і плідну роботу.. Так протягом останніх років, спільно з офісом Віце-прем’єра з питань євроінтеграції, вдалося з 57 законопроектів «дорожньої карти» розглянути 28 законопроектів. А 8 законопроектів вже стали законами. Звичайно, багато роботи у нас ще попереду»,- додала Ірина Геращенко.

Резюмуючи свій виступ, народний депутат наголосила: «Парламент нинішнього скликання обов`язково має прийняти реформу Верховної Ради і одним із ключових пунктів цієї реформи має стати посилення Комітету євроінтеграції, оскільки це є в усіх ключових країнах, які доєдналися до «останньої хвилі» розширення ЄС».