KOS_3525

Червакова: Комісія з моралі не ліквідована, натомість продовжує поглинати державні кошти

Національна експертна комісія з питань моралі продовжує поглинати державні кошти попри те, що про неї в законі не залишилося жодної згадки і вона взагалі є поза законом. Про це з трибуни парламенту заявила Перший заступник голови Комітету ВВ з питань свободи слова та інформаційної політики, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Ольга Червакова.

Вона нагадала, що зміни до Закону про захист суспільної моралі були прийняті парламентом у лютому поточного року. «Цей закон створював передумови для ліквідації Національної експертної комісії з питань моралі, чого добивалися журналісти, громадські активісти, юристи багато років. Відповідно Перехідним положенням цього закону, через 3 місяці ця комісія має бути ліквідована. Проте протягом двох з половиною місяців цьому напрямку не відбулося жодної дії. Комісія з моралі продовжує жити», – заявила Ольга Червакова і наголосила: «Комісія з моралі продовжує поглинати державні кошти попри те, що про неї в законі не залишилося жодної згадки і вона взагалі є поза законом, незрозуміло, чим вона займається».

У своїй промові народний депутат також зауважила, що прем’єр-міністр звільнив голову комісії Василя Костицького. «Одразу після ухвалення нами закону мала бути видана постанова уряду і створена ліквідаційна комісія. Сьогодні нам усно з ложі уряду повідомили про те, що така постанова вже є. Але я перевірила – на сайті постанови такої нема. Немає ні постанови, ні ліквідаційної комісії», – наголосила народний депутат.

Вона також повідомила колегам-депутатам, що у проекті постанови написано про те, що ліквідаційна комісія має бути створена і її голова має відзвітувати через 5 місяців своєї діяльності. «У мене питання до уряду: звідки він бере цей термін – 5 місяців, коли в законі чітко записано – три? Два з половиною з яких вже минуло?» – запитує Перший заступник голови Комітету ВВ з питань свободи слова та інформполітики.

«Таким чином, ми маємо ситуацію, коли державні гроші витрачаються просто на повітря і на ніщо. В той час, коли уряд постійно нас запевняє, що ми мусимо скорочувати соціальні видатки, скорочувати видатки на виплату пенсіонерам, скорочувати ще якісь бюджетні витрати, а в той же час ми витрачаємо гроші буквально на структури, які не займаються нічим. Закликаю Кабінет Міністрів якнайшвидше видати постанову про ліквідацію і припинити порушення закону», – резюмувала Ольга Червакова.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers