Білозір

Оксана Білозір: «непередбачуваність» та «епатаж», за які цінують акторів, у політиці приводять до величезних втрат

Про це на сторінці в Facebook написала народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Білозір.

Вона зауважила, що вся ця клоунада, на яку перетворили політичне життя країни «команда», «інвестор» та російська група підтримки одного з кандидатів у Президенти, руйнує Україну як державу.

«Постійна клоунада не залишає часу на роздуми, а постійні емоції не дають можливості аналізувати.

Наприклад, через постійну клоунаду навколо дебатів, деякі з глядачів вже не пам’ятають – навіщо взагалі потрібні дебати для кандидатів у Президенти. Дебати сприймають як частину вистави, а від кандидатів чекають лише сварки та бійки. Між тим, основною метою дебатів є не стільки сам кандидат, скільки його політична програма. І сенс дебатів не в жартах або сварках, а в обов’язковій розповіді виборцям політичної програми та етапів її досягнення.

Звичайно, якщо у кандидата немає політичної програми – вигідно ховатися за фокусами та жартами. Якщо людина не володіє елементарним базовими знаннями, які необхідні будь якому посадовцю (не говорячи вже про посаду Президента), то вона буде лити воду та влаштовувати вистави», – відзначила Білозір.

Вона також зазначила, що «непередбачуваність» та «епатаж», за які цінують акторів, у політиці приводять до величезних втрат.

«І якщо на рівні держави це може пошкодити лише іміджу людини, то на світовому рівні це буде удар по іміджу всієї держави. Шкода, що спостерігачам шоу думати про це немає часу, інвесторам «кандидата» на це начхати, а групі «російських вболівальників»  тільки це і потрібно.

І я дуже радію, що багато українців також розрізняють політику та шоу. Вдячна всім, хто зберігає розум та гідність», – підкреслила Білозір.