Різаненко

На цих виборах відбувається олігархічний реванш – Павло Різаненко

Про це  народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Павло Різаненко заявив в ефірі телеканалу  “Прямий” .

За його словами, власники двох основних телеканалів країни на цьогорічних виборах намагаються “втопити” чинного Президента Петра Порошенка.

“Як би нам це не було сумно, як би ми не хотіли закрити на це очі, але я погоджуюсь, що, дивлячись на електоральну карту саме по голосуванню, поділ країни, на жаль, він частково залишається . І якщо кандидат сходу агресивний – це пан Бойко, то кандидат сходу і півдня пасивний – це все-таки пан Зеленський, по електоральній карті. І, на жаль, ми так само побачимо ці розділи вже в другому турі, і вони будуть більш яскравими”, – зазначив він.

Різаненко додав, що олігархи, володіючи основними телеканалами, які мають рейтинг більше 20%, кожні вибори підтримують когось з одного кандидатів.

“Це перша кампанія виборча, яку ми маємо, де, з чотирьох основних власників цих телеканалів, два відкрито пробують втопити діючого Президента. А два стоять в сторонці і кажуть: ми за рівні правила гри, ми нікому руки подавати не будемо. Тому я бачу, в тому числі, і олігархічний реванш, спробу олігархічного реваншу в тому процесі, який відбувається зараз”, – наголосив він.