f04a53d77afbc87d7495823d610ad112_XL

Фріз: постанова №280 Кабміну дозволила б забезпечити житлом учасників АТО/ООС з числа внутрішньо переміщених осіб

Про це Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз зауважила на сторінці в Facebook, після засідання Уряду.

Вона повідомила, що Міністерством ветеранів, за дорученням Кабміну, було розроблено акт про внесення змін до Постанови №280 щодо збільшення обсягу державної субвенції для забезпечення житлом учасників бойових дій з числа ВПО.

«Підставою стало звернення від членів Комітету ВР у справах ветеранів та осіб з інвалідністю щодо спрямування на цю постанову залишку коштів, які надійшли за рішенням суду за вчинення корупційного правопорушення.

Попри те, що сьогодні постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку та обсягів спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення” була в порядку денному засідання Кабінету Міністрів України, розгляд документу було відправлено на доопрацювання на наступне засідання уряду, через заперечення Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова», – повідомила Фріз.

Вона також зазначила, що розроблений проект акта було погоджено без зауважень Мінфіном, Мінекономіки, Мінсоцем та Мінюстом.

«Міністерство оборони України та МВС висловили зауваження. Тому, для узгодження позицій. 11 квітня була проведена нарада під головуванням Першого Віце-прем’єр-міністра, за результатами якої Мінветеранів, Мінсоцполітики, МОУ та МВС було доручено підготувати та подати Кабінету Міністрів проект акта щодо спрямування вищезгаданого нерозподіленого залишку коштів на реалізацію програми забезпечення житлом учасників бойових дій з числа ВПО. Що ми і зробили. Прийняття постанови дозволило б спрямувати нерозподілений залишок коштів, у сумі 70 808 158,58 гривень. для забезпечення житлом учасників АТО/ООС з числа внутрішньо переміщених осіб», – наголосила Фріз.

Вона також відзначила, що за інформацією органів місцевого самоврядування, станом на початок року. на обліку перебувають 3 533 таких осіб.

«З них 1 776 учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи перебувають на квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов», – наголосила Ірина Фріз.