бакуменко

Бакуменко: ми маємо повну законодавчу базу для забезпечення держави якісною та безпечною продукцією

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин написав на сторінці у Facebook, коментуючи засідання Міністерства аграрної політики щодо боротьби з фальсифікатом молочної продукції.

“Вважаю, що питання фальсифікації не лише молочної продукції, а й м’ясної, хлібопекарської, кондитерської та інших видів харчової продукції є досить важливим та серйозним. Саме від якості харчових продуктів залежить стан здоров’я наших громадян…. вважаю, що держава повинна забезпечити високий рівень захисту здоров’я людей та інтересів споживачів”, – зазначив політик.

Народний депутат нагадав, що парламентський Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин разом з громадськими організаціями та європейськими експертами розробив важливі законопроекти.

“…за поданням аграрного Комітету Верховна Рада розглянула та ухвалила Закони України: “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” та “Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров’я та благополуччя тварин”. В свою чергу, Кабінет Міністрів України та профільне Міністерство підготувало відповідні підзаконні нормативні акти. Таким чином, ми маємо повну законодавчу базу для того, щоб забезпечити державу якісною та безпечною продукцією, і маємо всі інструменти, щоб на кожному етапі виготовлення такої продукції мати можливість проконтролювати її якість!”, – резюмував Олександр Бакуменко.