арєв

Володимир Ар’єв: шанс не допустити епоху мародерства ще є

Про це на сторінці в Facebook зауважив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’єв, коментуючи повідомлення ЗМІ про те, що Конституційний суд України може скасувати люстрацію та обмежити або приховати електронне декларування

«За спробою скасувати в Конституційному суді люстрацію та знищити е-декларування для посадовців стоять юристи, пов‘язані з Коломойським та Портновим. Акціонери і оператори Зеленського готують чіткий план повернення старих регіоналів. Штаби Зе в регіонах вже повні облич ПР і “русского міра”», – підкреслив політик.

Народний депутат нагадав, що Янукович в 2010 році, серед перших кроків, скасував пакет антикорупційного законодавства, який не встиг навіть вступити в силу.

«Далі буде спроба обмеження повноважень НАБУ: відповідне подання до Конституційного Суду від Запорізького заводу феросплавів, що належить Коломойському, розглядається вже. Отже почерк той самий», – додав він.

«Чи вдасться їм знищити антикорупційні інституції, створені в останні роки – відповідь буде 21 квітня. Ще й побачимо, чи готові антикорупційні активісти відстоювати здобуте, чи боротьба з корупцією для певних осіб скінчилась і почалися «рішалова», як з таємним заведенням юриста Коломойського до голови НАБУ?», – зауважив парламентар.

Резюмуючи, Ар’єв додав: «Вже цілком зрозуміло, при владі акціонерів і операторів Зе корупції не буде, все буде значно гірше. Але шанс не допустити епоху мародерства ще є».