IMG_20190415_205344

Володимир Ар’єв: зараз для Порошенка головне — не зійти з дистанції і зробити роботу над помилками

Про це в інтерв’ю “Громадському радіо” наголосив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’єв, коментуючи перебіг другого туру виборів Президента України та позиції Петра Порошенка, як кандидата в Президенти.

«В українській історії це не вперше, коли людина піднімала країну або мала певні здобутки, й отримувала потім дуже негативну реакцію. Давайте згадаємо Сагайдачного, який після облоги Москви був скинутий своїм же військом. Можна згадати Мазепу, який боровся проти російського царя, а потім отримував від своїх соратників «шпильки» в спину. Скоропадського скинули, а потім Україну захопили більшовики з усіма наслідками: Голодомор, колективізація, репресії», – нагадав історію політик та додав, що зараз Росія обламала зуби на дуже важливому для неї стовпі.

«Якщо ми згадаємо, що говорив Путін, то для Росії є два стовпи: ядерна зброя і православна церква — в Україні цей стовп був зруйнований. Вперше з моменту хрещення Русі, Українська Церква отримала справжню автокефалію, Томос…. Це була суто дипломатична повна перемога Порошенка», – сказав він та підкреслив, що «…людина, як здатна на такі дипломатичні кроки, здатна привести Україну й в НАТО, й в ЄС, якщо вона це ставить собі на меті. Томос — це набагато складніше завдання, ніж ці….».

Володимир Ар’єв зауважив, що у роботі Президента Порошенка теж були помилки, але він їх визнав і готовий працювати над ними.

«Були помилки, він визнав це. Можливо, було багато помилок. Я давно знаю Петра Порошенка,…. я б і близько не взяв на себе таку відповідальність, щоб очолити країну. Дуже багато моїх знайомих-політиків, які довше за мене в політиці й тверезо оцінювали ту ситуацію, казали: «Ні, на тому місці бути неможливо»….

Зараз головне — не зійти з дистанції, зробити роботу над помилками. Тим паче, я бачу, що Порошенко це реально готовий робити. Він готовий довести це до певного етапу, а коли з’явиться реальний лідер, європейський, якому можна передати країну, я думаю, він це однозначно зробить. Іншого варіанту немає. Головне зараз — не зупинитися».