bullyingteacher

Співаковський: ми повинні зробити усе можливе для зупинення агресії у школах, забезпечуючи безпеку як учнів, так і вчителів

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи розгляд проекту Закону № 10214 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників».

За словами депутата, законопроект обумовлений кричущими випадками агресії по відношенню до педагогів з боку учнів та їхніх батьків.

Він зазначив, що в законопроекті передбачено штраф у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за погрозу, образу, переслідування, у тому числі, із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно педагогічних працівників.

«Крім того, такий штраф накладається за діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення», – зазначив Співаковський.

Депутат також відзначив, що за вчинення фізичного насильства стосовно педагогічних працівників також буде накладений штраф у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Ми повинні зробити усе можливе для зупинення агресії у школах, забезпечуючи безпеку як учнів, так і вчителів», – наголосив Співаковський.