7708fe12aa992faec4b24ed3563450f1_1555322718_extra_large

Луценко: поки Володимир Зеленський уникає відповідей на ключові питання, за нього говорить оточення. І серед цих слів чутно загрозу.

Про це на сторінці в Facebook  наголосила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко після зустрічі з представниками бізнесу, на якій був присутнім Президент Петро Порошенко.

«Президент процитував відомий серіал «Слуга народу». Згідно з «економічною програмою» цього серіалу, МВФ є грабіжницькою організацією, що бере з України «відкати». Поважні міжнародні фінансові установи начебто вимагають від України скоротити виробництво пшениці та мріють перетворити всю Київську область на Чорнобильську зону. Аудиторія сміялась, але після 21 квітня сміх може швидко затихнути», – написала політик.

Народний депутат зауважила: «Поки сам Володимир Зеленський уникає відповідей на ключові питання, за нього говорить оточення. І серед цих слів чутно загрозу. Зокрема, скасувати націоналізацію Приватбанку і повернути 2 млрд доларів, оголосити дефолт і поставити під сумнів подальшу співпрацю з МВФ, позбавити Національний банк незалежності та інші «блискучі» економічні ідеї».

«Натомість, за останні 5 років, попри війну і втрату значної частини наших підприємств на окупованих територіях, Україні вдалося досягти економічного зростання і уповільнити інфляцію в 4 рази. Міжнародне агентство Bloomberg у 2018 році назвало українську гривню найсильнішою валютою пост-радянського простору», – підкреслила парламентар.

«То яку економічну програму нам варто продовжувати – Президента Петра Порошенка чи героя популярного серіалу? Куди нам рухатися – до продовження співпраці з МВФ і ЄС, зміцнення національної валюти і збереження економічного зростання чи до дефолту та інших експериментів коштом всіх українців», – резюмувала Ірина Луценко.