DSC03167

Оксана Юринець зустрілася у Львові з делегацією конгресменів США

«Високо ціную цей візит і оцінюю його як проміжний складений іспит як парламентаря, що працює на міжнародній арені так і депутата-мажоритарника», – зауважила народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Оксана Юринець під час зустрічі з делегацією американських конгресменів, які відвідали її громадську приймальню у Львові. За словами депутатки, бути обраною з-поміж десятків мажоритарників для прийому такої численної міжнародної делегації і за честь, і велика відповідальність.

DSC02859

На зустрічі сторони обмінялися досвідом щодо роботи команд депутатів і обговорили ситуацію в Україні. Оксана Юринець наголосила на важливості роботи кожного депутата і всередині країни, і на зовнішній арені задля припинення українсько-російської війни, звільнення полонених, опіки внутрішньо переміщеними особами. Делегати також приділили увагу темі руху України в напрямку членства у НАТО. За словами Оксани Юринець, яка очолює постійну делегацію Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО, вона переконалася, що Україна має тверду підтримку американських колег у її євроатлантичних прагненнях.

DSC03184

До складу делегації, яка відвідала львівську приймальню Оксани Юринець увійшли представники і демократичної, і республіканської партій. Зокрема, голова комітету демократичного партнерства Палати представників Конгресу США Девід Прайс, а також Верн Б’юкенен, Генрі Конноли, Діна Тайтес, Майкл Конавей, Террі Суел, Барбара Лі та Адріан Сміт.