1

Богодухівські активісти провели толоку

Депутат Харківської обласної ради від БПП Ольга Львова, голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Шаров разом з працівниками Гутянського лісгоспу провели толоку на території палацово-паркового комплексу «Садиба».

Активісти ліквідували несанкціоновані сміттєзвалища, прибрали сухі гілки і привели територію у належний санітарний стан.

2

«Ми прагнемо зберегти пам’ятку історії, щоб віковічні дерева продовжували радувати своєю величчю прийдешні покоління. Хочеться, щоб кожний, хто планує цього року і в майбутньому відвідувати це історичне місце, мали змогу комфортно відпочити та відчути єдність з природою», – зазначив Володимир Шаров.

Як розповіла депутат Харківської облради від БПП Ольга Львова, зараз у Шарівському замку проводяться ремонтно-відновлювальні роботи. На даний час споруджуються опорні стіни у парку.

5

«Активісти району провели першу у цьому році, але, звичайно, не останню толоку на території замку. Це вже наша традиція – кожного року навесні організовувати декілька толок, щоб встигнути навести лад до проведення фестивалю «Шарівський Дивокрай»», – зазначила Ольга Львова.